ГІД ПОКУПЦЯ

7 важливих кроків у пошуку ідеальної каблучки для заручин

STDIAMOND

STDIAMOND

15 грудня 2020

Ви готові просити її руки - вітаємо!

Це рішення, можливо, було легким, але пошук відповідної каблучки може бути

складним. Це момент, про який вона мріяла, коли була ще маленькою дівчинкою, тому ви повинні знайти для неї ідеальну каблучку!

Ми будемо раді допомогти вам зробити правильний вибір.

Ось 7-крокове керівництво про те, як правильно вибрати каблучку.

Крок 1: визначення бюджету.

Не існує правила про те, який бюджет ви повинні витратити на каблучку. Важливо, щоб ви отримали ту каблучку, про яку мріє Ваша майбутня дружина. Каблучка є символом вашого вічного кохання. Бренд STDIAMOND є лідером з виробництва обручок і каблучок в Україні. Наше співвідношення ціни і якості краще, ніж в звичайних ювелірних магазинах.

Крок 2: взяти до уваги спосіб життя нареченої.

Переконайтеся в тому, що каблучка не тільки красива, а й практична.

Для цього врахуйте наступне:

• Вона активно займається спортом?

• Наприклад, наскільки активно використовує вона свої руки в роботі, вона художник або кулінар?

• Вона медсестра?

• Чи небезпечна її робота, наприклад, вона поліцейський або журналіст?

• Вона часто носить рукавички?

• Працює з комп'ютером або пристроями?

Це дозволить вам дізнатися, який дизайн і матеріали найбільш підійдуть для кільця Вашої нареченої. Майте на увазі, що каблучки з гострими краями і рухливими елементами обертання, вимагають частого чищення, і не всі каблучки можуть витримувати фізичне навантаження.

Шаг 3 :вибираємо стиль каблучки.

Тепер ви несете відповідальність за вибір одного з найважливіших прикрас, яке носитиме Ваша наречена! Не панікуйте. Спочатку подумайте про його стиль.

• Чи повинна вона бути гламурним?

• Їй подобаються масивні та яскраві прикраси?

• Класичні і традиційні переваги?

• Чи подобається їй лаконічний і простий дизайн?

          Далі подумайте про її особистість.

• Чи захоче вона показати свою каблучку кому-небудь, кого зустріне? У цьому випадку виберіть щось велике і яскраве.

• Вона носить багато прикрас? Виберіть мінімалістичну і просту, але красиву каблучку.

• Вона креативна? Виберіть щось абсолютно унікальне, наприклад, каблучку з елементом, що обертається або рухомим діамантом.

• Вона традиційна і консервативна? Вибирайте каблучку класичної форми.

Якщо ви все ще не впевнені, запитайте її друзів - звичайно, якщо ви довіряєте їм, щоб не розкрити свій план! Тепер, коли ви знаєте її стиль, ви можете вибрати ідеальну каблучку для неї.

Класичний стиль – це білий метал (біле золото і платина) називається «класика». Це найпопулярніший вибір для каблучки, що підкреслює красу діаманта.

Для діамантів у вас є два основних варіанти:

• один діамант в каблучці є найпопулярнішим;

• каблучка з розсипом діамантів, будуть нагадувати Вам всі найяскравіші і феєричні моменти Вашого життя.

Модерн. Ви також можете вибрати каблучку, яка зовсім не схоже на класичну каблучку. Каблучки з ювелірною емаллю інкрустовані діамантами стануть символом розвитку Ваших відносин і стабільності сім'ї. Сучасні каблучки змінюють звичні правила. Більшість з них мають мінімалістський дизайн і інноваційні матеріали.

Вінтажні каблучки вражають. Вони дуже унікальні - тому ви повинні бути абсолютно впевнені, що це правильний стиль для Вашої нареченої.

Гламурний, модний. Цей стиль має справжній ефект «вау». Чорні діаманти і золото, покрите чорним родієм, здивують вашу обраницю, це як раз те, що їй потрібно. Існують різні варіанти вибору, і деякі модні каблучки були введені в моду відомими людьми. Кольорові діаманти також можуть бути дуже ефектні і одночасно елегантні в рожевому золоті.

Набір діамантових каблучок для наречених. Ви також можете вибрати каблучку з «набору для наречених». Деякі каблучки доповнені обручкою, яка розташовується навколо каблучки і доповнює його, повторюючи форми. Коли ви купуєте комплект, ви економите час на пошук відповідного обручки.

Шаг 4: вибір  металу.

Метал так само важливий для каблучки, як і камінь, який він тримає. Спочатку з'ясуйте, який колір металу вона вважає за краще.

• Вона зазвичай носить золото чи платину?

• Який колір золота переважає в її ювелірної скриньці прикрас?

Жінки, як правило, дуже розбірливі у виборі кольору золота і вибирають відповідний до тону їхньої шкіри.

• Платина і біле золото більше підходять для холодних тонів шкіри.

• Жовте і рожеве золото підходять для теплих тонів шкіри.

Пам'ятайте, що метал її калучки повинен пізніше поєднуватися з

обручкою.

Шаг 5: вибір каменя.

Вибір стилю і металу зроблено - хороша робота!

Тепер ви можете вибрати розмір, і камінь по вашому бюджету.

У вас є два основних варіанти.

  1. Діаманти - класичний вибір для каблучок і обручок. При виборі діаманта важливо знати 4С. Дізнатися більше ви зможете в розділі про діаманти у нас на сайті.
  2. Крім того, ви можете вибрати кольоровий дорогоцінний камінь для вашої майбутньої дружини. Вибір великий, рекомендуємо дізнатися які камені підходять для нареченої, і швидше замовляйте ту саму ідеальну каблучку.

Шаг 6:  визначення розміру каблучки.

Якщо ваша кохана вам відповіла взаємністю і сказала вам «так», важливо, щоб розмір обраної вам каблучки і ​​обручки також збігався.

Не існує правила, на якій руці носити каблучку. Це багато в чому залежить від культури і переваг. Подумайте, на якій руці вона хотіла б носити свою каблучку, а потім і обручку.

Ось декілька порад про те, як виміряти розмір пальця вашої майбутньої дружини.

• Запитати її кращих подруг. Іноді жінки міряють прикраси своєї подруги.

• Використовуйте наш вимірювач розміру кільця, щоб виміряти кільце, яке вона вже носить, у нас в бутіку. Подивіться в її скриньці для коштовностей або поміряйте каблучку, яку вона знімає з пальця перед сном.

Шаг 7: зробіть пропозицію руки и серця!

Ви вибрали ідеальну каблучку, і зараз саме час для неї і вас! Зробіть вашу весільне пропозицію пам'ятною подією. З цього моменту друзі, родичі, діти і онуки будуть згадувати і розповідати знову і знову протягом багатьох років про Вашу пропозицію руки і серця як найголовніше, найважливіше свято в житті Вашої родини. Так що будьте креативні і створіть історію, яку варто розповісти. Пам'ятайте, ключове слово «сюрприз». Виберіть ідеальне місце, знайдіть романтичне або відокремлене і значуще для вас місце. Деякі вибирають святкову поїздку, щоб зробити пропозицію, але це також може бути ваше перше місце зустрічі або якесь інше особливе місце для вас. Скажіть їй, чому ви хочете щоб вона стала вашою дружиною.

Не просіть її просто вийти заміж. Не поспішайте, а скажіть їй, що вона особлива і важлива для вас. Скажіть їй, що тільки вона підходить вам, і, що для вас означає шлюб і які ваші надії на ваше спільне майбутнє. Опустіться на коліна. Це не обов'язково, але, можливо, ви наповните її серце романтичною дитячою мрією. Ви, ймовірно, забудете половину того, що мали намір сказати їй, але це абсолютно нормально. Потренуйтеся перед дзеркалом. Повторіть пропозицію кілька разів. Чи готові почати?

Залишилося зробити свій вибір прямо зараз у нас на сайті www.stdiamond.ua