Сервис

STDIAMOND

STDIAMOND

Послуги ювелірного бренду STDIAMOND

Послуга реставрації та профілактики прикрас

Ця послуга дозволяє захистити прикраси і зберегти їх досконалий вид на довгий час. STDIAMOND допоможе Вам зберегти спогади, пов'язані з прикрасами, які такі дорогі Вашому серцю.

Майстри STDIAMOND враховують особливості довіреного їм ювелірного творіння і використовують вироблені роками навички, для відновлення, ремонту і надійної закріпки каменів.

Послуга регулювання

Регулювання дозволяє адаптувати ювелірну прикрасу під клієнта і забезпечити йому максимальну зручність і комфорт при носінні. Для кожної прикраси майстри ювелірного бренду застосовують спеціальні методи регулювання. Вони ретельно опрацюють дорогоцінний метал каблучки, зроблять зручним кріплення на сережках, гармонійно збільшать або зменшать кількість ланок ланцюжка.

Ця послуга завжди виконується з урахуванням технічних і естетичних особливостей ювелірного творіння.

Послуга безкоштовна протягом 3 місяців після покупки.

Індивідуальні замовлення

Присвячені в таїнство ювелірного мистецтва фахівці STDIAMOND, що працюють в майстернях намагаються зрозуміти і відчути душевний порив кожного клієнта, щоб дати можливість його мріям знайти матеріальну форму у вигляді чудового творіння. Індивідуальне замовлення - це особлива подія, незабутній досвід для досвідчених цінителів ювелірного мистецтва. Майстри втілюють прикраси в єдиному екземплярі відповідно до бажань і смаків клієнта.

Нанесення гравіювання

Безкоштовна послуга з нанесення гравіювання при індивідуальному замовленні зробить Ваш подарунок ще більш цінним. Надайте Вашому виробу індивідуальний характер: замовте гравіювання імені, ініціалів або пам'ятної дати. Співробітники бутиків STDIAMOND підтвердять Вам можливість нанесення гравіювання з урахуванням технічних характеристик і дизайну Вашого виробу.