Про компанію

Наші прикраси

Кожна жінка мріє сказати «так»!

З часу відкриття свого першого бутика в Києві у 2003 році ювелірний бренд STDIAMOND створює вироби, що прославляють пам'ятні події життя. Кільця з діамантами для заручин, що підкорюють вишуканістю і невимушеною витонченістю, - це справжня ода кохання. Бездоганна гармонія стильного дизайну і віртуозної ювелірної техніки в лімітованих колекціях обручок представлена в бутиках STDIAMOND. 

Наша історія

Бренд STDIAMOND заснований в 2003 році. Ювелірному бренду STDIAMOND належать авторські права, зареєстровані патенти на корисні моделі, розроблені, запатентовані і впроваджені винаходи на способи виготовлення ювелірних прикрас із застосуванням найсучасніших технологій ювелірного мистецтва, відмічені новизною світового рівня. Бренд STDIAMOND представляє вишукані колекції прикрас та аксесуарів, виконані з дорогоцінних каменів (діаманти, смарагди, рубіни, сапфіри), самоцвітів, емалей, екзотичних порід дерева. Всі колекції STDIAMOND несуть в собі легенди, характер, потужну енергетику, ідею, закладену в дизайні кожної прикраси.

На сьогоднішній день ювелірний бренд STDIAMOND є лідером на ринку України по виробництву і продажу ексклюзивних обручок з асортиментом більш ніж 400 моделей, які здатні вразити навіть найвибагливішого покупця.

Наши послуги

Нагороди

 

THE GOLDEN A'DESIGN AWARD

Компанія STDIAMOND удостоєна премії THE GOLDEN A'DESIGN в категорії "Дизайн ювелірних та Часових Виробів" у всесвітньому конкурсі A'DESIGN AWARD & COMPETITION Milan / Italy.