ГІД ПОКУПЦЯ

Рекомендації по догляду за виробом

STDIAMOND

STDIAMOND

15 грудня 2020

Незалежно від того, з яких матеріалів виконано ювелірну прикрасу, воно вимагає самого дбайливого поводження. Кілька простих маніпуляцій і пересторог дозволять надовго зберегти пишність і блиск ювелірної прикраси.

Ми радимо приносити ваші вироби STDIAMOND до нас для професійного обслуговування. Наш персонал має спеціальні знання і досвідом у всіх аспектах догляду за прикрасами: чищенні, полірування, заміні зношених елементів та інші деталі. Раз на рік рекомендується проводити професійний огляд прикраси у ювеліра компанії STDIAMOND на предмет зношеності кріплень, наявності розривів і загального зносу вироби. При забрудненні вироби рекомендуємо звернутися в ювелірну майстерню STDIAMOND для чищення спеціальними очисними засобами. Звертаємо вашу увагу, що ультразвукова чистка небезпечна для багатьох дорогоцінних каменів, тому ми не радимо застосовувати цей метод самостійно.

Так само, рекомендуємо акуратно протирати ювелірні прикраси м'якою тканиною.

Уникайте контакту прикрас з парфумерією, милом, хімічними речовинами та косметичними засобами, які можуть змінити колір і зовнішній вигляд матеріалів.

Перед тим як надіти ювелірну прикрасу, переконайтеся, що парфумерні та косметичні засоби повністю вбралися в шкіру.

Намагайтеся не допускати контакту ювелірних прикрас з водою (прісної, хлорованої або солоної) і впливу на них високих температур (тривалого перебування на сонці).

Не рекомендується носити прикраси під час занять спортом, роботи в саду і т.п., оскільки в цих випадках вони піддаються впливу різних речовин і ризику механічного пошкодження.

Прикраса, яку ви носите кожен день або просто час від часу, може втратити первозданний вигляд. Фахівці наших бутіків і майстерень ретельно почистять її, щоб повернути йому вишукане сяйво.

Для цього застосовуються різні методи, що залежать від матеріалу, з якого виготовлено прикрасу, і від його технічних особливостей. Прикраса зазвичай занурюють в розчин дуже м'якого миючого засобу, а потім ретельно просушують. У деяких випадках на попередньому етапі чищення використовують спеціальний крем і протирають ювелірне творіння особливим видом тканини.

Золото і платина можуть очищатися з використанням мильного розчину. Потьмяніли або подряпані ювелірні вироби з золота і платини можуть бути заново відполіровані, це дозволить відновити їх первісний блиск. Для відновлення кольору і сяйва на біле золото також може бути нанесено нове родієве покриття. Золото стійке до дії більшості хімічних речовин і кислот.