Публікації

Квітковий візерунок в колекції Luck.Love.Life

Квітковий візерунок в колекції Luck.Love.Life

editor

editor

16 грудня 2020

 Квітковий візерунок в колекції прикрас STDIAMOND Luck.Love.Life 

Дизайнери бренду STDIAMOND, створюючи каблучки, думають в першу чергу про обереги і їх магічний вплив на їх власника.

                                              

                                                                  Модель "Невидимий" 0004654

Тому керуючись описом: "Одна пелюстка для слави, одна для багатства, одна для кохання і одна для здоров'я", ювелірні прикраси каблучки чотирилисник з квіткою-амулетом. Як для винороба дозрілий виноград - радість, так для закоханих і взаємне кохання. Майстри STDIAMOND передали цю метафору в каблучках "Love Грона радості" не тільки за допомогою назви, але і завдяки різьбі по жовтому золоту, що поєднується з білою емаллю: конюшина утворює аркову конструкцію на зразок садової перголи, по якій в'ється виноград.

                                                                               Модель "Кохана" 0004644

Коханіі - найдорожчі один одному люди. Як і центральний конюшина, виконаний з білого золота і інкрустований чотирма білими діамантами, в каблучці "Кохана" з жовтого золота.
"Напевно, це сон" - така думка виникала у кожного закоханого хоч раз в житті, коли у власне щастя віриться насилу. Обручка з подібною назвою з жовтого золота, персикової емалі і з одним білим діамантом перетворює цей сон в реальність.

                                                             Модель "Напевно, це сон" 0004648

Каблучка "Лавина" - алюзія на лавину натовпу почуття. У конюшину круглої різьби з жовтого золота укладено конюшину поменше з гострими пелюстками. В ядрі лавини - білий діамант. Біла емаль символізує умиротворення і гармонію.

                                                                     Модель "Лавина" 0004662

Каблучка "Яскравий спогад" з білого і жовтого золота і персикової емалі, прикрашена 42-ма дрібними білими діамантами, стане яскравим спогадом про найважливіше дні в житті - весільної церемонії.

                                                                  Модель "Яскравий спогад" 0003361