Публікації

STDIAMOND - обручки з характером

STDIAMOND - обручки з характером

STDIAMOND

STDIAMOND

16 грудня 2020

Успішні люди, які цінують свій час, знають, що вибирати серед сотні пропозицій потрібно тільки найкраще. Це стосується всього: речей, які тебе оточують, друзів, супутників життя.

                                         

                                                  Модель"Емансиповані і глибокодумні" 0004658


Можна безперервно продовжувати погоню за модою і трендами, які зараз змінюються дуже швидко. Одяг, машини, гаджети ... Нові колекції і останні моделі виходять мало не кожен місяць, відкидаючи споживачів на крок назад. Залишилося мало речей, які можуть підкреслити твою індивідуальність і статус, відобразити твій настрій, і при цьому залишатися поруч з тобою все життя. Ювелірні прикраси - одні з них.

                                          

                                                                        Модель "Монархія Чудова" 0005783

Правильно підібрані прикраси допоможуть не тільки перетворити твій образ, але і стати твоїми талісманами. А яка коштовність є головною в твоєму житті? Звичайно ж, це обручка.

                                       

                                                               Модель "Фветон. Чорна гора" 0004436

Всім відомо, як наречена ретельно підходить до вибору сукні, зачіски, макіяжу ... Адже вони залишаться спогадами на фотографіях. Тільки обручки щодня будуть тобі нагадувати про найважливіші дні в твоєму житті. Так, до їх вибору потрібно підходити дуже відповідально, і довіритися в цьому питанні професіоналам.

                                       

                                    Модель "Новеосяяння. Насолода Ірис" 0001378 та 0001377


Обручки STDIAMOND якраз для тих, хто не готовий жертвувати якістю, красою або задовольнятися звичайними варіантами. Вибір з більш ніж 300 ексклюзивних моделей вражає, і змусить задуматися навіть самих вибагливих клієнтів. Але вибір принесе справжнє задоволення. Всі обручки виготовлені із золота різних колірних варіантів - жовтого, білого, рожевого - з доповненням розсипів діамантів або інших дорогоцінних каменів.

                                   

                                          Модель "Монархія Самодержавна" 0001866 та 0001867


Якщо ти хочеш, щоб ваші обручки не просто говорили про те, що ви - одружена пара, а несли в собі особливу енергетику, свою легенду, характер, то це STDIAMOND.

                                 

                                                           Модель "Фаетон. Любо серце" 0005064

У кожній з представлених колекцій обручки мають свої назви: Хранителі щастя, Сила життя, Два янголи, Чудотворне кохання ... Яка з них більше підходить вашій парі?