Публікації

Ювілей весілля

Ювілей весілля

STDIAMOND

STDIAMOND

16 грудня 2020

Кажуть, що щасливі годин не спостерігають. Але коли щастя вимірюється не годинами, а роками, йому дають характеристики. Звичайно, мова про шлюб. Річниці весілля по роках - захоплюючий каталог. Причому відлік починається буквально з нуля. Так, сам день, коли ви стали чоловіком і дружиною, це нульовий рік, і зветься він зеленим весіллям. Що прийнято дарувати? Все просто - те, що дарують на весілля.

Ситцеве весілля — 1 год

І ось пролетів рік. І настав 1 рік весілля. Воно - ситцеве. Ситець в даному випадку символізує поки ще не міцність ваших відносин, а одночасно їх легкість, свіжість. Неважко здогадатися, що в якості подарунків ювілярам підносять - якщо дотримуватися традицій - речі з цього матеріалу.

Паперове весілля — 2 года

Не встигли ви озирнутися, і ось вже прийшла пора відзначати два роки з моменту вашого одруження. Це паперова. Теж все поки не міцно. Звучить тривожно, але ця назва швидше покликана не лякати, а бути дуже уважними один до одного, щоб нічого не зіпсувати. Дарують на паперове весілля вироби з паперу - книги, наприклад. А ще гроші.

Шкіряне весілля — 3 года

Третя річниця отримала назву шкіряної. І це перша значна дата - ви перевірили свій шлюб на міцність, з чим вас і вітаємо. Що дарувати? Речі, вироби зі шкіри, від сумок до одягу.

Льняне весілля — 4 года

Річниці весілля розбиваються по дуже дивним років. Чотири роки, наприклад, звуться льняними. Льон уособлює довговічність і достаток, адже речі з цього матеріалу відрізняються надійністю. З подарунками тут теж все зрозуміло.

Дерев'яне весілля— 5 лет

І ось через рік у вашому сімейному житті трапиться перший справжній ювілей. Дерев'яна, п'ять років. Чому дерево? Це знову-таки надійний матеріал, а ще він - матеріал будівельний.

Буде чудово, якщо ви посадите в цей день дерево, це вірна прикмета і хороша традиція. Кличте гостей, влаштовуйте вечірку і чекайте подарунків - посуд, прикраси, зрозуміло, з деревини.

Чавунне весілля — 6 лет

Що можна подарувати на шосту річницю, яку кличуть чавунною, - відповідь, як не дивно, проста. Посуд. Можна і не з чавуну - та хоч з тефлону. Чавунне весілля тому, що цей матеріал, виявляється, самий крихкий метал. Натяк зрозумілий? Ваша сім'я вже зміцніла, але сильні удари можуть цю фортецю порушити. Будьте уважні.

Мідне весілля — 7 лет

Взагалі, назва річниць весілля по роках - цікава річ. Ось семиріччя. Називається мідним. Чому? А тому, що мідь - метал класом вище чавуну, але все одно ще не дорогоцінний. В якості подарунків йде знову посуд, і необов'язково бути пуристом - можна і не з міді.

Жестяне весілля — 8 лет

Вважається, що сім років шлюбу - важкий час, небезпека кризи. Але що тоді говорити про вісім років, якщо ця річниця названа жерстяною? Жесть - це не тільки сучасний жаргон, а в першу чергу бляклий і невиразний метал. Вашим почуттям на восьмому році загрожує буденність, якоі потрібно уникати. Дарують на жестяне весілля кухонне начиння, а також те, що може бути в коробках з жесті: печиво, наприклад, або чай.

Фаянсове весілля — 9 лет

Все-таки річниці весілля по роках - це шифр і поезія, мудрість і натяк. 9 років - фаянсова. У фаянсові чашки зазвичай наливають хороший, міцний чай, одночасно сам фаянс легко б'ється. Натяки ясні? З дарами тут все просто - посуд.

Олов'яне весілля— 10 лет

10 років весілля. Вітаємо! Можете святкувати рожеву або олов'яну. Рожева - тому що прекрасні квіти, олов'яна - тому що за 10 років подружжя навчилися, немов цей метал, бути гнучкими. Чекайте букети троянд від гостей.

Сталеве весілля — 11 лет

Вам є чим пишатися. Ви загартовані в боях за любов і щастя, тримайтеся один одного, а друзі дарують вам в цей день подарунки зі сталі.

Кришталеве весілля— 15 лет

... Неймовірно - ви разом у шлюбі 15 років. Прийшов час святкувати скляну. Ваші відносини прозорі, на столі - скляний посуд, приймайте подарунки зі скла. А ще - з кришталю, це друга назва 15-річного ювілею.

Порцелянове весілля — 20 лет

Як швидко летять роки. Двадцять років шлюбу. Парцелянове. Ваша сім'я так само прекрасна і красива, як справжня парцеляна. Чекайте в подарунок парцеляновий посуд.

Берилове весілля — 23 года

А ось незвичайний варіант - берилові, 23 роки шлюбу. Прикрашайте святковий стіл жовтим і зеленим, відзначайте по можливості на природі і чекайте будь-яких простих подарунків.

Срібне весілля — 25 лет

Чверть століття в шлюбі - це срібне весілля. Перший дорогоцінний метал в вашому послужному списку, і більш ніж заслужено. Гостям доведеться мати на увазі, що якщо вони хочуть дотримати традиції, то обійтися незначними подарункам вийде - на срібну дарують щось значне.

Перлове весілля — 30 лет

А ось на тридцятиріччя, на перлове весілля, від гостей не буде потрібно дарувати перлів. Головне - щоб від душі. Зате чоловік повинен піднести дружині намисто з 30 перлів.

Полотняне весілля — 35 лет

Коли прийде час відзначати 35-річчя шлюбу, пам'ятайте - це зветься полотняним весіллям. Тому що ваші сімейні узи міцні, як полотно. Гостям буде нескладно вам догодити - назва ясно вказує на характер дарів.

Ртутне весілля — 38 лет

Річниці весілля, коли мова йде про пристойний стаж, діляться вже не по роках, а по п'ятирічок. Хоча традиції дають назву всім рокам сімейного життя. Ось що дарувати на ртутну - 38 років, - здогадатися без підказки напевно непросто. Тоді даємо підказку: речі червоного або сріблястого кольору.

Рубінове весілля — 40 лет


40 років спільного життя - це вже не жарт, а рекорд і привід для щирих захоплень. Називається такий ювілей рубіновим, тому що рубін уособлює вічно палаючу пристрасть. Чоловік дарує дружині перстень з цим каменем, до речі. Витратитися доведеться і гостям - прийнято в таких випадках підносити дорогі дари. Але дата того варто, чи не так?

Сапфірове весілля — 45 лет

Чергове "ювелірне" назва весілля, але не без сенсу. Роки велять подумати про здоров'я, а сапфір, за повір'ями, камінь-цілитель, що рятує від важких дум, освіжаючий почуття, що надає сили для боротьби з втомою і хворобами

Золоте весілля — 50 лет

Золоте весілля - другий "знаменитий", 50-річний ювілей сім'ї. Тільки любов, відданість, і повагу подружжя допомогли досягти цієї дати. В день золотого весілля особливі традиції - чоловік і дружина дарують одне одному нові обручки, а старі передають неодруженим внукам і правнукам як сімейну реліквію. Цей ювілей можна не просто відзначити урочисто в РАГСі за місцем реєстрації, але навіть попросити влаштувати повторну церемонію одруження.

Що подарувати на золоте весілля?

Подарунки на золоте весілля, звичайно ж, - вироби з золота. Гості можуть подарувати і позолочені прикраси, предмети інтер'єру.